• Varmora Rocker Bixbite Carbon 60x120

Wykończenie Rocker to idealne rozwiąznie wykończeniowe do różnych wnętrz. Nadaje ono niepowtarzalny urok ogólnej aurze pomieszczenia. Antypoślizgowe, odporne na ścieranie i łatwe w utrzymaniu płytki wykończeniowe to obietnica trwałości i niezawodności.

Cena za m2
149,00 zł
149.00
Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 1.44 m²
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 249
Paleta kurierska 249
Dostępność Duża dostępność
Waga 36 kg

Zamówienie telefoniczne:

Zostaw telefon

Wymiary: 60 x 120

Ilość w paczce: 1,44 m2

Zamiłowanie do naturalnych materiałów, naturalnych faktur i kolorów to główne źródło inspiracji przy tworzeniu wyjątkowych kolekcji płytek ceramicznych Varmora. Młodzieńcza ciekawość skłania do nowych odkryć, odważnych rozwiązań i eksperymentów, dzięki którym powstają nowe, niestandardowe formaty produktów.

 

W ciągu ostatnich dwóch i pół dekady rodzinny biznes rozwinął się w ogólnokrajową firmę produkującą wysokiej jakości ceramikę, porcelanę i płytki ceramiczne. Kierowana przez Bhavesha Varmorę firma posiada rozległą sieć ponad 5000 punktów sprzedaży detalicznej i ponad 700 dealerów, 20 oddziałów z ponad 1200 specjalistami w całym kraju.

 

Varmora stworzyła nowoczesną infrastrukturę, wprowadzając nowe technologie i modernizując technologie produkcyjne w celu poprawy jakości i zdolności produkcyjnych. Firma posiada 10 nowoczesnych fabryk w całym kraju, o łącznej powierzchni ponad 100 000 metrów kwadratowych, których wydajność pozwala jej utrzymać status lidera w branży.

 

W trosce o środowisko naturalne Varmora wdrożyła kilka przyjaznych dla środowiska technologii produkcji, w tym technologię mającą na celu oszczędzanie wody. Stworzono również zaawansowane i szeroko zakrojone programy badawczo-rozwojowe, które pomagają firmie dążyć do tworzenia bardziej innowacyjnych produktów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie