• O nas

Witaj w naszym salonie Ceramika Nowa – Twoim partnerze w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni z charakterem. Jesteśmy pasjonatami designu, a naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie płytek ceramicznych, paneli winylowych, armatury i ceramiki łazienkowej.

Nasze korzenie sięgają lat 90-tych, od tamtego czasu konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę, dbając o to, by sprostać najwyższym standardom naszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam nie tylko oferować szeroki wybór produktów, ale także doradzać w wyborze idealnego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

W Ceramika Nowa stawiamy na innowację, dlatego też śledzimy najnowsze trendy i technologie w branży. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i zawsze są gotowi wspierać naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu.

Nasza oferta to nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również kompleksowa obsługa i wsparcie. Chcemy, aby Twoje pomysły stały się rzeczywistością, dlatego służymy pomocą w doborze odpowiednich materiałów, inspirujemy nowymi rozwiązaniami i zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Ceramika Nowa to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz wyjątkowe produkty, ale także partner, na którego możesz polegać, planując aranżację swojej przestrzeni. Dołącz do naszej rodziny klientów i razem stwórzmy wnętrza, które będą emanacją piękna, funkcjonalności i stylu.